PRO abonementas

Limfodrenažinis masažas, kurį atlieka aparatai. Kodėl tai yra efektyvu? Vienu metu vykstantis išmanus sportavimas, aparatui masažuojant visą kūną nuo pėdų iki pečių, derinant su subalansuota mityba ir papildomu fiziniu aktyvumu – suteikia šaunų efektą.

 

Vienkartinis apsilankymas

Bandomosios procedūros metu išmėginsite limfodrenažinio masažo (atliekamo su profesionalios linijos Roll aparatu) ir Vibro technologijų efektyvumą. Su Jumis bendrausiantis specialistas pasirūpins, kad visi pratimai būtų atliekami teisingai, suteiks išsamią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas ir padės pasirinkti naudingiausią paslaugų paketą.

 

Abonementas

Limfodrenažinis masažas, derinamas su Vibro technologijomis. Atliekant išmanius pratimus ant vibro plokštės, rezultatai pasiekiami per 80 % trumpesnį laiką.

 

Abonementas PLIUS

Pastiprinkite išmaniųjų limfodrenažinio masažo (atliekamo su profesionalios linijos Roll aparatu) ir Vibro technologijų efektyvumą su presoterapija! Reguliariai atliekant procedūras, efektas matomas bei jaučiamas akivaizdžiai: kojos pasidaro lengvesnės, o kūno linijos – dailesnės.

 

Abonementas VIP

Išmaniųjų technologijų ir moderniausios įrangos dėka mes suteikiame daugybę bendrasveikatinančių poveikių ir efektyviai deginame riebalus be jokių papildomų pastangų!

Aktyviems žmonėms, kurie nori gauti viską ir vis dar mokėti mažiausią kainą. Į šį pasiūlymą įeina visiškai visos mūsų siūlomos paslaugos. Galite rinktis iš 3 mėn., 6 mėn, ir metinio abonemento.