Mūsų iššūkis

Dar neasirado nei viena dama, žengusi per mūsų slenkstį, kurios figūrai nebūtume padėję atsiskleisti.

Mes

Spauda nuolat mirga nuo straipsnių ir vienodų, išdailintų nuotraukų apie sportą ir mitybą. Siūloma daugybė variantų, kaip kovoti su antsvoriu ir greitai pasidailinti kūno linijas, ypač kaip numesti svorio nuo pilvo. Dažnai gražiai skambantys pasiūlymai veda link "stebuklingų" dietų, beveik badavimo, arba į tradicinę sporto salę, kuriai reikia skirti daug laiko bei ilgamečių pastangų. Tačiau norint apsilankyti- pirmiausia reikia nugalėti baimės ir gėdos jausmą, kad patraukli "moteriško sudėjimo" mergina ar moteris (taip, taip Jūs) staiga atsidurs tarp storų rankų vyrukų ir perdėtai išdžiuvusių gražuolių. O net ir įveikus visus vidinius demonus, norimų rezultatų pasiekimui tenka išlieti daug daug ilgamečio prakaito, nebevalgyti arba labai riboti mėgstamą maistą. Nors Jūs ir super mergina ar moteris, tačiau ilgainiui plano laikytis tampa sudėtinga.

Ar Jums yra buvę taip, kad tradicinės sporto treniruotės, pasikeitę mitybos įpročiai, ar visa tai, ką iki šiol bandėte - džiugina pasiektais kūno rezultatais, bet jaučiatės nelaiminga ir įkalinta šiame didelių pastangų reikalaujančiame ritme?

Dėl šių priežasčių buvo sukurta Roll SPA sistema, kurios pagrindinė idėja – padėti žmonėms, kurie NORI BŪTI GRAŽŪS MINIMALIOMIS PASTANGOMIS ir laiko sąnaudomis, vienu metu sportuojant ir aparatui masažuojant visą kūną nuo pėdų iki pečių. Siekiant geresnio rezultato, ar norint sustiprinti poveikį, apjungiant su SPA malonumais.

Roll SPA – veiksmingiau už viską, ką iki šiol išbandėte.

Pasiekimai

2012-2016 Creditinfo duomenimis, pagal kredito reitingus, patekome tarp 3-6% stipriausių Lietuvos įmonių.

 

 

REGISTRUOTIS