Aukšto Tono terapija

admin AukštoTonoTerapija, Kūnas

Aukšto Tono terapijos užuomazgos atsirado 1935 metais. Dabar Aukšto Tono terapija yra laikoma naujausia elektroterapijos karta.
Aukšto tono terapija- vienu metu vykstanti amplitudės ir dažnio moduliacija. Tonai yra kas trys oktavos, kaip ir klasikinėje muzikoje.
Kuo skiriasi nuo tradicinės elektroterapijos? Tradicinės elektroterapijos metu yra stimuliuojami nervai ir raumenys. Aukšto Tono terapijos metu, dėka biorezonanso, daroma įtaka ląstelių metabolizmui. Kūnas atsistato jaunatvišką metabolizmą.

Ypač rekomenduojame:

  • ruošiantis atostogauti. Užtenka 3 Vitalizacijos procedūrų, kad pradėtumėte atostogas jau pailsėję, o ne pradėtumėte atsipalaiduoti, kuomet jau reikia vykti namo;
  • storėjantiems “iš oro”;
  • kovojančioms su celiulitu, nes kompleksiniai sprendimai yra efektyvūs visų celiulito formų (edeminio, lipidinio ir fibrozinio) atvejais;
  • pagal jūsų poreikį derinti su: Lipolizės, Celiulito niveliavimo, Riebalų deginimo, Kūno foarmavimo, elektro-masažo, Vibro-masažo, Fitness (sporto), Raumenų pumpavimo (Body-building) ir limfos drenavimo programomis.

 

Šaltinis:

http://www.gbo-med.de/hightone.html

SMALSU?

 

 

 

Paruošė:
Kosmetologė Daina Urbonienė; Egidijus Urbonas, MD

Komentarai