Nauji abonementai

admin Kūnas

Jeigu Jūs skaitote šį tekstą, tai greičiausiai jau daugybę metų ir įvairiausiais metodais nesėkmingai bandote sulieknėti. Pakalbėkime apie būdus.

Pirmas būdas kurį visi labai gerai nuo seno žinome – ypatinga dieta. Ir ypač ta ypatinga dieta, kuri pavadinta stebuklingu vardu. Jūs turbūt jau bandėte jos laikytis, ar planuojate laikytis nuo pirmadienio. Jeigu bandėte, tai suprantate, kaip tai yra psichologiškai ir fiziškai sudėtinga.

Bet maisto derinimas ir subalansuota mityba visuomet duoda didžiulę naudą. Akcentuokime šį punktą.

Antrasis būdas – ilgametės sportavimo praktikos, naudojant daugybę maisto papildų, išpuoselėtas gražus kūnas – daugeliui žmonių yra tiesiog fiziškai nepasiekiama, nes tam reikia didžiulio užsispyrimo ir savęs alinimo, surijančio didžiąją dienos dalį.


Norint būti harmoninga asmenybe, investuojančia ne tik į kūną, bet ir į savišvietą, tenka ieškoti išmanesnių sprendimų. Tai yra vienas pagrindinių motyvų, kodėl rinkoje taip išpopuliarėjo Roll SPA.


EKONOMINIS PRO

 Žmonėms, kurie sportuoja, mėgsta fizinį aktyvumą, kontroliuoja mitybą.

Limfodrenažinis masažas, kurį atlieka į statinaites panašūs aparatai. Kodėl tai yra efektyvu? Vienu metu vykstantis išmanus sportavimas, aparatui masažuojant visą kūną nuo pėdų iki pečių, derinant su subalansuota mityba ir papildomu fiziniu aktyvumu – suteikia šaunų efektą.

Į abonementą įeina: Pro Linijos Roll

ABONEMENTAS

 Žmonėms, kurie žino, kad judėti yra sveika, bet sportuoja retai, dirba sėdimą darbą.

Limfodrenažinis masažas, derinamas su Vibro technologijomis. Atliekant išmanius pratimus ant vibro plokštės, rezultatai pasiekiami per 80 % trumpesnį laiką.

Į abonementą įeina: Pro Linijos Roll, Vibro plokštė

ABONEMENTAS VIP

 Žmonėms, kurie absoliučiai nemėgsta sportuoti ar derinti mitybos, bet nori atrodyti gerai.

Išmaniųjų technologijų ir moderniausios įrangos dėka mes suteikiame daugybę bendrasveikatinančių poveikių ir efektyviai deginame riebalus be jokių papildomų pastangų!

Roll SPA V-Shape

admin Kūnas

Revoliucinė technologija!

Medicina grįsta, neinvazinė kūno formavimo įranga, skirta celiulito gydymui bei probleminių kūno vietų liekninimui. Šis aparatas apjungia penkias skirtingas technologijas – lazerį, radijo dažnį, vakuumą, masažinius volelius ir 4 C kavitaciją.

Apimčių mažinimas

Vienu metu veikiantys infraraudonieji spinduliai ir  bipoliarinė radio dažnio energija greitina medžiagų apykaitą bei skatina giliuosiuose odos sluoksniuose esančių riebalinių ląstelių mažėjimą ar net suirimą.

Celiulito gydymas

Infraraudonųjų spindulių šilumos ir radio dažnio energijos dėka išardant riebalines ląsteles, pulsinio vakuuminio masažo ir mechaninių volelių dėka jų likučiai galutinai pašalinami iš organizmo.

4 C Kavitacija

Medicina grįsta, neinvazinė kūno formavimo įranga, skirta celiulito gydymui bei probleminių kūno vietų liekninimui. Šis aparatas apjungia keturias skirtingas technologijas – infraraudonuosius spindulius, bipoliarinę radiožnio energiją, pulsacinį vakuumą ir masažinius volelius.

Procedūra gilesniam riebaliniam sluoksniui. Stambesniems žmonėms, norintiems apimtis sumažinti mažiausiai 3 cm. Puikiai tinkama pilvo, šonų ir sėdmenų sričiai.

Kavitacija naudoja ultragarso bangas, kurių pagalba mechaniškai suardomos riebalinės ląstelės sienelės.

Ultragarso banga tarpriebaliniame sluoksnyje sukuria vibraciją. Riebalinių ląstelių sienelės neturi struktūrinio pajėgumo, kad atlaikytų tokio lygmens vibraciją ir jų sienelės greitai suyra.

Viena procedūra = vienu mažesnis rūbų dydis!!!

 

SKAITYTI DAUGIAU   REGISTRACIJA

Mokymai

admin Kūnas

Pasirūpiname, kad kiekviename Roll SPA dirbtų tik prifesionalių specialistų komanda, išmananti kiekvieną šio darbo subtilybę. Mes vertiname Jūsų pasitikėjimą ir dedama dideles pastangas, kad jį išlaikytume!

Naujas Roll SPA centras Tauragėje!

admin FitRoll, Limfodrenažas

Nauji metai – nauji ratai. O tiksliau – naujai atsidaręs ir kol kas vienintelis Roll SPA centras visame Žemaitijos regione. Pradinis etapas (kurio metu konsultavome patalpų klausimu, padėjome suskaičiuoti verslo investiciją, suskaičiuoti ir prognozuoti verslo sąnaudas ir pajamas) jau įveiktas, žengiame kitą žingsnį – apmokome naujo salono personalą. Pavydu? Jūs taip pat galite turėti savo nuosavą Roll SPA saloną – didelė tikimybė, kad vienintelį visame mieste.

Naujo Roll SPA centro ieškokite DOLCE STIL grožio namuose, Šilalės g. 41, Tauragė.