KLASIKINIAI LIEKNĖJIMO METODAI

Jeigu Jūs skaitote šį tekstą, tai greičiausiai jau daugybę metų ir įvairiausiais metodais nesėkmingai bandote sulieknėti. Pakalbėkime apie būdus.

Pirmas būdas kurį visi labai gerai nuo seno žinome – ypatinga dieta. Ir ypač ta ypatinga dieta, kuri pavadinta stebuklingu vardu. Jūs turbūt jau bandėte jos laikytis, ar planuojate laikytis nuo pirmadienio. Jeigu bandėte, tai suprantate, kaip tai yra psichologiškai ir fiziškai sudėtinga.

Bet maisto derinimas ir subalansuota mityba visuomet duoda didžiulę naudą. Akcentuokime šį punktą.

Antrasis būdas – ilgametės sportavimo praktikos, naudojant daugybę maisto papildų, išpuoselėtas gražus kūnas – daugeliui žmonių yra tiesiog fiziškai nepasiekiama, nes tam reikia didžiulio užsispyrimo ir savęs alinimo, surijančio didžiąją dienos dalį.


Norint būti harmoninga asmenybe, investuojančia ne tik į kūną, bet ir į savišvietą, tenka ieškoti išmanesnių sprendimų. Tai yra vienas pagrindinių motyvų, kodėl rinkoje taip išpopuliarėjo Roll SPA.


IŠMANI ALTERNATYVA - ROLL SPA ABONEMENTAI

EKONOMINIS PRO

 Žmonėms, kurie sportuoja, mėgsta fizinį aktyvumą, kontroliuoja mitybą.

Limfodrenažinis masažas, kurį atlieka į statinaites panašūs aparatai. Kodėl tai yra efektyvu? Vienu metu vykstantis išmanus sportavimas, aparatui masažuojant visą kūną nuo pėdų iki pečių, derinant su subalansuota mityba ir papildomu fiziniu aktyvumu – suteikia šaunų efektą.

Į abonementą įeina: Pro Linijos Roll

ABONEMENTAS

 Žmonėms, kurie žino, kad judėti yra sveika, bet sportuoja retai, dirba sėdimą darbą.

Limfodrenažinis masažas, derinamas su Vibro technologijomis. Atliekant išmanius pratimus ant vibro plokštės, rezultatai pasiekiami per 80 % trumpesnį laiką.

Į abonementą įeina: Pro Linijos Roll, Vibro plokštė

ABONEMENTAS VIP

 Žmonėms, kurie absoliučiai nemėgsta sportuoti ar derinti mitybos, bet nori atrodyti gerai.

Išmaniųjų technologijų ir moderniausios įrangos dėka mes suteikiame daugybę bendrasveikatinančių poveikių ir efektyviai deginame riebalus be jokių papildomų pastangų!

Į abonementą įeina: Pro Linijos Roll, Vibro plokštė, Kompresinė terapija, V-Shape, Infraraudonųjų spindulių pirtis

Jūsų žingsniai:

apsispręsti, kokio efekto ieškote;

apsispręsti, ar esate fiziškai aktyvus (-i) ir prisižiūrite, kad Jūsų mityba būtų subalansuota;

užsirašyti bandomajai procedūrai, kurios metu visą valandą bendrausite su specialistu - jis padės Jums pasirinkti naudingiausią paslaugų paketą.


Įsigijus abonementą, bandomoji procedūra nieko nekainuoja!