Aukšto tono terapija

Aukšto Tono terapijos užuomazgos yra 1935 metais. Dabar Aukšto Tono terapija yra laikoma naujausia elektroterapijos karta.
Aukšto tono terapija- vienu metu vykstanti amplitudės ir dažnio moduliacija. Tonai yra kas trys oktavos kaip ir klasikinėje muzikoje.
Koks gi skirtumas nuo tradicinės elektroterapijos? Tradicinė elektroterapijos metu yra stimuliuojami nervai ir raumenys. Aukšto Tono terapijos metu dėka biorezonanso yra įtakojamas ląstelių metabolizmas. Kūnas atsistato jaunatvišką metabolizmą.

auksto.tono

Ypač rekomenduojame

    RUOŠIANTIS ATOSTOGAUTI. Užtenka 3 Vitalizacijos procedūrų, kad pradėtumėte atostogauti jau pailsėję, o ne pradėtumėte atsipalaiduoti kuomet jau reikia vykti namo.
    STORĖJANTIEMS "IŠ ORO"
    KOVOJANČIOMS SU CELIULITU, nes kompleksiniai sprendimai yra efektyvūs visų celiulito formų (edeminio, lipidinio ir fibrozinio) atvejais.
    Pagal jūsų poreikį derinti su: Lipolizės, Celiulito niveliavimo, Riebalų deginimo, Kūno foarmavimo, elektro-masažo, Vibro-masažo, Fitness (sporto), Raumenų "pumpavimo" (Body-building) ir limfos drenavimo programomis.

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Mokslininkai jau seniai patvirtino veiksmingą infraraudonųjų spindulių pirties gydomąjį poveikį žmogaus organizmui. Kodėl tai naudinga?
Infraraudonųjų spindulių pirtyje kūnas, be jokios kančios karščiui, išildomas iki 4 cm gylio. Išylant raumenims, kaulams, sąnariams, pagerėja kraujo ir limfos apytaka. To nauda yra gausi:

Sumažėja cholesterolio kiekis
Gerėja kraujotaka
Stiprėja kraujagyslių sienelės
Stiprėja imuninė sistema
Normalizuojamas kraujospūdis
Mažinami peršalinimo simptomai
Mažinami raumenų ir sąnarių skausmai
Lengvinami menstruacijų skausmai
Raminama nervų sitema,
Gerinamas miegas
Mažinamas stresas
ir t.t.

1

3

Taigi galima teigti, kad infraraudonųjų spindulių pirtys tinkamos įvairių ligų profilaktikai ir bendram organizmo stiprinimui.  Atkreipiu dėmesį, kad tai vyksta tik lankantis reguliariai.
RollSPA panaudojo infraraudonosios pirties poveikį kūno estetikos (liekninimas ir stangrinimas) srityje. Papildant anksčiai minėtą gausią naudą:
Per vieną seansą infraraudonųjų spindulių kabinoje organizmas sunaudoja tiek kalorijų, kiek išnaudotų nubėgus 10 kilometrų- sėkmingai mažėja svoris, gražėja kūno linijos,
maskuojasi celiulitas, oda pagražėja, pasidaro lygi, elastinga ir švytinti.
Vykstant toksinų šalinimui- pagerėja bendra savijauta.
 
Deriniuose su Roll procedūromis, efektyviai tęsiamas poveikis į riebalinį audinį. Todėl palaipsniui yra siekiamas norimas lieknumas ir kūno stangrumas.